Film Archives

Nauki Kabalistyczne we współczesnym świecie

Czy jest możliwe poznać starożytną naukę w dzisiejszych czasach? Co przeszkadza i co pomaga pojąć stare księgi? W jaki sposób zmienia się człowiek pod wpływem informacji? Czy wiedza kabalistyczna może zostać przełożona na współczesny język pojmowania?

Duchowe zmysły

Duchowe zmysły – czy człowiek posiada Boskie zmysły? Jak je aktywować i wykorzystać?

Krótkie wskazówki na drodze Duchowego rozwoju.

Jak światło Tory wpływa na człowieka – wyższe Duchowe tajemnice.

Jaka siłą ukryta w świętych księgach? Jak połączony Duchowy i materialny świat? Czy można wpłynąć na materialny świat z poziomu Ducha? W dzisiejszej audycji mała kropla niebiańskiego nektaru. Zostanie odrobinę odsłonięta ukryta i zapomniana wiedza – obraz wyższy i obraz niższy człowieka.

Sens życia człowieka

W dzisiejszej audycji omówimy najważniejsze pytanie w życiu człowieka. Sens jego istnienia i przybywania na ziemi. Jest wiele polemiki na ten temat, lecz każdy wątek nawołuje do rozważenia i zastanowienia się nad tym. Również zostaną dotknięte pytania: Jak długo może żyć człowiek Na co tracimy siłę życia Jak ją odnowić siłę życia i utrzymać na długie lata Czym jest życie i dla czego człowiek umiera.

 

Tajemną siła twego mózgu

W dzisiejszej audycji zbliżymy się do duchowej konstrukcji jednego z najbardziej tajemniczych organów naszego ciała – mózgu. Zastanówmy się, co my wiemy o połączeniu mózgu z innymi wymiarami Duchowej rzeczywistości? Z czego składa się mózg oprócz materialnego ciała? Jak powstaje stres i jak praca jednego mózgu wpływa na inne osoby?