Plik dźwiękowy Archives

O zdrowiu – gdzie kryją się powody chorób?

Czy znamy gdzie kryją się powody naszych chorób? Na co należy zwrócić uwagę? Współczesne spojrzenie na zdrowie jest zbyt słabe, by dowiedzieć się wszystkiego. W dzisiejszej audycji zbliżamy się do ukrytych i potajemnych przyczyn, zaś decyzje, gdzie szukać, jak zawsze pozostawiamy naszym słuchaczom, gdyż dojść do własnej prawdy i dobrego samopoczucia możliwe jest tylko poprzez samoobserwację.

O zdrowiu.

O zdrowiu mówi się dziś dość często, jedni chorują przez całe życie, wówczas kiedy inni cieszą się wspaniałym zdrowiem. W naukach kabbalistycznych o tym mówi się bardzo dużo, przez setki lat, lecz nie wszyscy rozumieją język kabbay. W czym leży sekret zdrowia? To sprobujemy wyjaśnić w serji audycji która tak i nazywa się „O zdrowiu“. Czyli jak prawa Duchowych światów ustalają warunki istnienia człowieka w naszym świecie. Na pewno każdy uzyska coś dla siebie, by cieszyć się doskonałym zdrowiem bez ograniczeń.

Nadprzyrodzone zdolności cz.2

Kabbała jest szeroką nauką, ochwytującą prawa wszelkich rzeczy jak w naszej rzeczywistości tak i w duchowych światach. Dziś wyjaśniamy czemu występuje różnica pomiędzy ludźmi? Kto co potrafi i czy może stać się kimś więcej niż jest dziś? Również dziś przedstawiamy pierwsze kroki w kierunku takiej zdolności jak jasnowidzenia.