Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wstęp do nauki Kabala

5 kwietnia @ 18:00 - 20:00

Od 22 marca 2024 prowadzone są wykłady w  internetowej grupie kabalistycznej – Nauka o Duchowym Świetle. Wykłady odbywają się w oparciu o główne dzieła kabalistyczne: Zohar, Nauka o dziesięciu sefirtot, Drzewo Życia i inne dzieła kabały luriańskiej i wielkich kabalistów przeszłości. W ciągu ostatnich 18 lat większość książek została przetłumaczona na j.polski, część jest w trakcie tłumaczeń.
Główny kierunek zajęć to praktyczny rozwój osobowości w oparciu o poznanie opuszających się sił i świateł. Przedstawione zostaną procesy zachodzące w materialnym świecie (duchowa anatomia człowieka) i ich źródła w wyższych światach, jak również rozszyfrowanie ukrytego znaczenia Tory. Wiedza zostanie podana współczesnym dostępnym językiem i dostosowana do współczesnej mentalności. Każdy człowiek bez względu na płeć, wiarę, wiek, bądź własne uformowane wizje, który czuje wewnętrzną gotowość i pragnienie do własnego przeobrażenia, może rozpocząć poznanie Duchowych sił i wyższych świateł. Daje to możliwość podnieść swój potencjał siły życia, jak również kultywacje Duchowy sił swojej istoty jako droga do wewnętrznego przeobrażenia. Wykłady i lektury będą dostępne tylko dla uczestników.
Dla uczestnictwa wyślij swoje zgłoszenie na mail: kabbalahgroup@gmail.com wraz z odpowiedzią na jedno pytanie: co zmotywowało Cię do rozpoczęcia poznawania i studiowania kabały. Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz opis i wszelkie detale co do wykładów.
Więcej info na YouTube
Aleksandr

Szczegóły

Data:
5 kwietnia
Godzina:
18:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia

Online
Poland

Organizator

Aleksandr
Adres e-mail:
kabbalahgroup@gmail.com