Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Nauka o Duchowym Świetle

28 maja @ 19:00 - 21:00

Wykłady w  internetowej grupie kabalistycznej – Nauka o Duchowym Świetle.

  • Wykłady odbywają się w oparciu o główne dzieła kabalistyczne: Zohar, Nauka o dziesięciu sefirot, Drzewo Życia i inne dzieła kabały luriańskiej i wielkich kabalistów przeszłości. W ciągu ostatnich 18 lat na język Polski zostały przetłumaczone taki dzieła jak Talmud Dziesięciu sefirot, Wybrane części Zoharu i innych dzieł kabalistycznych.
  • Główny kierunek zajęć to praktyczny rozwój osobowości w oparciu o poznanie opuszających się sił i świateł. Poznanie swojej wewnętrznej natury i jej więzi z Pierwotnym źródłem Światła. Przedstawione zostaną procesy zachodzące w materialnym świecie (duchowa anatomia człowieka) i ich źródła w wyższych światach, jak również rozszyfrowanie ukrytego znaczenia Starożytnych ksiąg. Wiedza podana współczesnym językiem i dostosowana do współczesnej mentalności. Każdy człowiek bez względu na płeć, wiarę, wiek, bądź własne uformowane wizje, który czuje wewnętrzną gotowość i pragnienie do własnego Duchowe wzrostu, może dołączyć do wirtualnej grupy. Daje to możliwość podniesienie swoich sił życiowych, jak również powiększenie Duchowy sił Światła swojej Duszy. Wykłady i lektury będą dostępne tylko dla uczestników.
  • Dla uczestnictwa wyślij swoje zgłoszenie na mail: kabbalahgroup@gmail.com wraz z odpowiedzią na jedno pytanie: co zmotywowało Cię do rozpoczęcia poznawania i studiowania kabały. Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz opis i wszelkie detale co do wykładów.
Więcej info na YouTube
Aleksandr

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
19:00 - 21:00

Miejsce wydarzenia

Online
Poland

Organizator

Aleksandr
Adres e-mail:
kabbalahgroup@gmail.com